TEKNİK DESTEK

Çelik Yapılar geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip modern ve endüstriyel alanda ihtiyaçları gideren bir yapı sistemidir.

Çelik yapılar sadece ev ve villalardan ibaret değildir. Çelik yapılar hayatınızda yaşam alanı oluşturan her sektöre hitap edebilen yapılardır. (Okul, hastahane,kantin,kafeterya,lojman,ofis,kütüphane,muhtarlık binası, zabıta binası, tek katlı ve çok katlı yapılar)

Teknik destek olarak konusunda uzman personellerimiz ile sizlere plan, binanın büyüklüğüne ve açıklıklarına göre malzeme kalınlığı, ara, kat merdiven ve taşıyıcı sistemlerin doğru seçimi, iç dış kaplama malzemeleri seçiminizde teknik destek, çatı panelleri ve makas yapımı konusunda plan ve projeye uygun olarak doğru malzeme ve uygulama kolaylığı sunmakla birlikte üretimi bitmiş tarafınıza montajsız teslim edilen yapıların montajını yaptığınız zamanlar da dahi proje ile ilgili aklınıza takılan sorulara çözüm sunulmaktadır.

1996 yılından bugüne ürettiğimiz ürünler ve sunduğumuz çözümlerle; değerli iş ortaklarımızın yüklerini azaltmak onlara en doğru verileri sunmak hızlı ve güvenilir hizmet vermek ilk hedefimizdir.

Firmamızdan talep edilen binaya göre doğru ve özel çözümler sunmaktayız.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik