PROJELENDİRME

Talep edilen yaşam alanın tasarımı Hafif çelik bina makinesi ile uyumlu olan Arkitech programı ile yapılmaktadır.Çizimler tasarım aşamasından üretim sonrasına kadar alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın işe yön vermesi ile birlikte tamamen elektronik kontrol altındadır. 

Her proje için çizim yapılıp o projeye uygun fiyat teklifi hazırlanır aynı zamanda malzeme kalınlığı, makas aralıkları, ara kat taşıyıcıları, tavan panelleri, merdiven özellikleri, iç ve dış kaplama malzemeleri yani yaşam alanınız ile ilgili aklınıza gelen her türlü detay baştan düşünülür ve fiyat çalışmanız ona göre yapılır. Küçük büyük proje ayrımı yapılmadan fiyatlandırılır projelerinize tahmini fiyat verilmez.

Her teklif bizim için önem arz etmektedir.

TEKNİK DESTEK

Çelik Yapılar geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip modern ve endüstriyel alanda ihtiyaçları gideren bir yapı sistemidir.

Çelik yapılar sadece ev ve villalardan ibaret değildir. Çelik yapılar hayatınızda yaşam alanı oluşturan her sektöre hitap edebilen yapılardır. (Okul, hastahane,kantin,kafeterya,lojman,ofis,kütüphane,muhtarlık binası, zabıta binası, tek katlı ve çok katlı yapılar)

Teknik destek olarak konusunda uzman personellerimiz ile sizlere plan, binanın büyüklüğüne ve açıklıklarına göre malzeme kalınlığı, ara, kat merdiven ve taşıyıcı sistemlerin doğru seçimi, iç dış kaplama malzemeleri seçiminizde teknik destek, çatı panelleri ve makas yapımı konusunda plan ve projeye uygun olarak doğru malzeme ve uygulama kolaylığı sunmakla birlikte üretimi bitmiş tarafınıza montajsız teslim edilen yapıların montajını yaptığınız zamanlar da dahi proje ile ilgili aklınıza takılan sorulara çözüm sunulmaktadır.

1996 yılından bugüne ürettiğimiz ürünler ve sunduğumuz çözümlerle; değerli iş ortaklarımızın yüklerini azaltmak onlara en doğru verileri sunmak hızlı ve güvenilir hizmet vermek ilk hedefimizdir.

Firmamızdan talep edilen binaya göre doğru ve özel çözümler sunmaktayız.

ÜRETİM

Biz üreticiyiz; üretmeyi ve üretici olmayı seviyoruz……

Hafif çelik yapı galvaniz çelikten, soğuk şekillendirme yöntemiyle üretilen bir sistemdir.

Hafif çelik yapı üretimi için özel tasarımlı Rollform makineleri ile ön imalatın fabrika ortamında gerçekleştirilmesi sayesinde hata ve aksaklıklar en aza indirgenmiştir. 

İşleyen demir ışıldar, Dünya vazgeçenleri değil, azmedenleri hatırlar, Atasözlerinden feyz alarak hatırlanmak için çok çalışıyor ve üretiyoruz.

SEVKİYAT

İmalat aşamasından sonra firmamız bünyesinde hazırlanan çelik binalar projeye ve son kontrole uygun şekilde fabrikamızda sevkiyata hazır hale getirilir. Hazır haldeki ürünlerin çözüm ortağımız olan lojistik firmalarıyla veya sizlerin bulduğu firmalar ile sevkiyatlarını gerçekleştirmekteyiz.(Nakliye alıcıya firmaya aittir)

MONTAJ

Firmamız bünyesinde hazırlanan çelik binalar fabrikamızdan yükleme yapılarak sevk edilir. Montaj aşaması tamamen başından sonuna müşterilerimize aittir. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi biz üretici firmayız.Prefabrik ve montaj yapan firmalar bizim rakibimiz değil aksine her biri müşterimiz ve iş ortağımızdır.

Çelik yapı, seçilecek arsada uygulanan su basman temelinden sonra kısa sürede tamamlanmaktadır. Mevsimsel olumsuzluklardan daha az etkilenmektedir. İnşaat süreci bu sayede problemsiz tamamlanmaktadır. Çelik binanın hızlıca tamamlanması güncel fiyat farklarının oluşmasına engel olmakta ve birim inşaat maliyetlerinin düşmesine olanak vermektedir. Kısa sürede tamamlanan yapılar sahiplerini memnun etmekte ve mal sahiplerinin kaynaklarını daha verimli kullanmasına imkân vermektedir.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik