Türkoğlu Grup

Türkoğlu demircilik İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. 1996 Yılından bu yana geniş hizmet yelpazesi ,kendisini bugünlere taşıyan başarılı yönetim, güçlü sermaye yapısı ve çeyrek asırlık serüveni ile grup şirketi olmuştur.

Grup şirketinin başlıca iş kalemleri :
İnşaat,Demircilik,Hafif çelik,Otomotiv,Hijyenik havalandırma,Helikopter fan, Yapı elemanları,ve Sac işleme merkezidir.

İş kalemlerinin detayına inecek olursak;

DEMİRCİLİK : Özel makine imalatı,Kaynaklı imalat,büyük ve küçük baş hayvan çiftlikleri,kazan daireleri ,hangar işleri tesislerimiz de üretim aşamaları tamamlanarak montaj işlemi yapılır.

HAFİF ÇELİK : Tek katlı ve 8 kata kadar çıkabilen konutlar,muhtarlık binaları,sağlık ocakları,hastahane,okul,lojman,İtfaiye binaları,sosyal tesisler,kafeterya,kısacası barınma ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm konutların yapımı fabrikamız tesislerinde üretimi tamamlanır montaj kısmı sizin tarafınızdan bulunan ekiplerce yapılır.

HELİKOPTER FAN : Fabrika tesisleri,büyük ve küçük baş hayvan çiftlikleri,sosyal tesisler,Cami,toplantı salonları aynı zamanda kafeteryalar için de kullanılır.Helikopter fan sessiz bir çalışma sağlar,redüktör sayesinde fan hızı manüel olarak ayarlanabilir,ortamda bulunan makine, eşya ve malzemeyi rutubetten korur,kötü kokuların uzaklaştırılmasına yardımcı olur, mevcut soğutma sistemlerine göre maliyet,uygulama ve bakım yönünden çok daha ekonomiktir. Kanat ölçüleri 3-4-5- ve 6mt dir.

HİJYENİK HAVALANDIRMA : Hepa filtre kutuları, fan filtre ünitesi,kapı transfer menfezi,lif tutucu menfez,üfleme ve emiş kutusu, pass box,manometre panosu,ve laminar flow üniteleri ameliyathanelerde ve hijyenik ortam gerektiren alanlarda kullanılır ve bu ürünlerin fabrikamızda kesim kıvrım ve büküm işlemi gerçekleştirilmektedir. ( Malzeme kalitesi karşılıklı görüşülerek belirlenir. )

OTOMOTİV : Dizel veya benzinli motorlar, günümüzde artarak kullanılmaya devam etmektedir. Her bir araç vakum pompalarına ihtiyaç duymaktadır. Vakum pompaları, fren performansını artırmak için gerekli olan parçadır, aktüatörler’i kontrol etmek ve egzoz gazı devri daimi için de gerekli olan vakumu üretir. Üretim tesislerimizde vakum pompası imalatı yerli üretim olarak yapılmaktadır. ( Uyumlu araçlar aşağıda sunum dosyamızın ekinde yer almaktadır. )

İNŞAAT : Beton prefabrik,fabrika inşaatları,kazan daireleri,hangar,küçük ve büyük baş hayvan çiftlikleri ,mantar üretim tesisleri ,saha betonları ve benzeri işler bünyemizde bulunan inşaat ekiplerince yapılmaktadır.

SAC İŞLEME MERKEZİ : Elektrik elektronik,hijyenik havalandırma,prefabrik ,hafif çelik,tarım,inşaat,gıda,otomotiv ve sayamadığımız yüzlerce sektöre lazer,punch,abkant ,giyotin hattımız ile kesim kıvrım ve büküm işleri yapılmaktadır.( Malzeme kalitesi karşılıklı görüşülerek belirlenir. )

YAPI ELEMANLARI : İnşaat,prefabrik,hafif çelik ve yapı sektörüne hitap eden tüm iş kolları için malzeme tedariği sağlamaktayız.( Hekimboard-Alçıpan-Boardex-İnşaat demiri-Pres panel –Rulo sac-Plaka sac-Boru-Profil ve benzeri ürünlerdir. )

İzmir Kemalpaşa’da bulunan 7.000 m2 lik TÜRKOĞLU üretim tesislerinde hammadde girişinden sevkiyat aşamasına kadar her şey elektronik kontrol altındadır. Uluslararası Standartlara uygun ürünleri ,sürekli yatırım çalışmaları,planlı büyüme,tasarım ve imalat çalışmaları,uzman kadro ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hedefe giden yolu ve yolculuğu seviyoruz. Belki de bu yüzden yolculuğumuz vardığımız her hedefte yeniden başlıyor. Sizlerle de yolculuğumuzun hız kesmeden devam etmesi temennisi ile .

Birler bir araya gelince birlik olur,
Birlik olunca zor kolay, zayıf güçlü,Az çok olur.
Bugünü dünden görenlerin yeridir TÜRKOĞLU

Sektörde Türkoğlu

Hafif Çelik

Toplu Siparişlerinizde, Rekabetçi ve uygun fiyat.

Sac İşleme

Özel ve Seri Üretim isteklerinizi karşılayabilen tesis uygunluğu.

Otomotiv

Dünya standartlarında üretim yaparak kalitede ön plandayız.

Helikopter Fan

Numune, teklif verme ve üretim taleplerinize hızlı geri dönüş

Yapı Elemanları

Zaman maliyetinizi azaltır, hızlı çözümler sunarız

İnşaat

Toplumsal duyarlılığı üst düzeyde profosyonel çözümler.

Prefabrik

Kurumsal bir firma ile çalışmanın keyfini sürün.

Tarım Hayvancılık

Destekleyici hizmetler sağlarız.

 

 

Hijyenik Havalandırma

Kurumsal genç ve dinamik ekip kadrosu

Demircilik

Kaliteli üretim kaliteli mekan.

 

 

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik