T.C Sağlık bakanlığı ve hayırseverler tarafından güvenli,uzun ömürlü deprem riskinin en az düzeyde olması sebebi ile sağlık binaları yani kalıcı olan binalarda en çok tercih edilen yapılar hafif çelik yapılardır.

Hayatımızı sürdürebilmemiz için en önemli sebep sağlıklı bir hayattır. Derler ya Allah ne eksik nede muhtaç diye bunun içinde her bireyin elinden geleni yapması gerekmektedir.

Bizim elimizden gelen de Türkoğlu Grup olarak konforlu, deprem riski olmayan, yalıtımlı ,tonlarca beton yükü olmayan hafif çelik yapılar inşa etmek.

Hafif çelik yapıların üretiminde T.C Sağlık bakanlığının uygun gördüğü projelere ve standart teknik özelliklerine uyarak sizlere sağlıklı yapılar inşa etmek için buradayız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yapılacak olan Hafif çelik  yapıların üretim sistemi kaynaksız olup 4.8mm çelik perçinli,  karkaslı panellerden oluşturulacaktır. Üretimde kullanılan bütün sac malzeme ROLLFORMER makinasında şekillendirilmiş galvaniz yapı çeliğinden elde edilen 45 x 90 x 45 mm C profiller ile imal edilir. Panel karkasları gerektiğinde profil et kalınlığı ve genişliği değiştirilerek veya kolon takviyesi yapılarak sistem rijit duruma getirilecektir. Duvar panelleri projeye göre 0,80mm - 1,00mm - 1,20mm - 1,50mm kalınlığında galvanizli saçtan 45 x 90 x 45 mm ölçülerinde C  profiller ile imal edilir. Hafif çelik yapılar ön üretimli olmasından dolayı hata ve eksiklikler en aza indirilmiştir. Panel duvarlara numara ve isimler üretim aşamasında verilir buda montaj yükünü yarı yarıya indirir.

Hafif çelik yapılar ön üretimli olduğu için hızlı imalat, tahmininizden daha kısa sürede montaj imkanı, üretim esnasında kontrol kolaylığı, yüzde yüz geri dönüştürülebilir olması ve kaplama malzemelerinde özgür seçenekleriniz olması çok büyük avantajdır sizlerin tercihi de Hafif çelik yapılar olmalıdır. Bu vesile ile herkese sağlıklı günler dileriz.  

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik