İstanbul yeni bir havyan barınağına daha kavuşuyor. Hayvan severleri en mutlu eden haber İstanbul büyükşehir belediyesinden geldi Sokak canlılarının tedavi ve bakımlarının yapılacağı bu bakımevinde sahiplendirme de yapılacak.

Proje öyle büyük ki kimse hayvanlarımız can dostlarımız sahipsiz demesin.

İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından yapılan sahipsiz sokak hayvanlarına bakımevinde 11 veteriner hekimin yanı sıra 93 personel çalışacak. Hayvan barınağının en büyük özelliği enfeksiyon hastalıklarına karşı özel bölümün bulunması olacak.

Daha önce 4 dönümde inşa edilen hayvan barınağı artık 16 dönüne çıkartıldı. Yani 16.000 m2 vurgulayarak yazdım çünkü gerçekten önemli ve büyük bir alan. Hayvan severler olarak başından sununa emeği geçen herkese şirketimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Her can her nefes bizim için önemli diyen İstanbul Büyükşehir belediye başkanı Ekrem İMAMOĞLU asıl önemli olan bundan sonraki verilecek olan hizmetler diyerek açılış töreninde önemli not iletti aslında tüm halka.

Hayvan barınağında 7 gün 24 saat hizmet verilmesi bekleniyor.

Hayvan barınağına gelen ziyaretçilere eğitim verilmesi amacıyla konferans salonu da bulunuyor.

Hayvan barınağında ameliyathane, kısırlaştırma odaları,dijital röntgen.köpek yıkama makinesi gibi bir çok teknolojik alette tesiste olacak.

Hafif çelik hayvan barınağında kullanılan bütün sac malzeme ROLLFORMER makinasında şekillendirilmiş galvaniz yapı çeliğinden elde edilen 45 x 90 x 45 mm C profiller ile imal edildi.

Çatı panelleri 61x122 cm aralıklarla 1.20mm kalınlığında galvanizli saçtan 45 x 90 x 45mm ölçülerinde C profiller ile Çatı makasları maksimum 140 cm aralıklarla proje verilerine göre belirlenen aralıklarda 1.20 mm kalınlığında galvanizli saçtan 45x90x45 mm ölçülerinde C profiller ile imal edilirken her üretim aşamasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile iletişim halinde olundu.

Türkoğlu Grup ailesi olarak böyle gurur verici bir projede olmaktan büyük onur duyduk.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...